PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96456}

Dom wariatów

Dom durakov
7,3 2 454
oceny
7,3 10 1 2454
6,7 7
ocen krytyków
Dom wariatów
powrót do forum filmu Dom wariatów

O marzeniach bo tylko one pozwalają bohaterom żyć w tym świecie, o samotności, poszukiwaniu szczęścia. I co się okazuje, że tak naprawdę jedynym miejscem gdzie mogą być szczęśliwi bo zrozumiani jest ten dom wariatów. Fantastyczny obraz, ale po co cały czas ta sama piosenka, lubię ją ale bez przesady, Adams miał wiele dobrych utworów. Co mi się rzuciło w oczy? piękna pani strzelec :)

ocenił(a) film na 9
Charlie_M_

Tak właśnie, marzenia... to jedyne co pozostaje człowiekowi, gdy ten już wszystko straci. Film dość specyficzny, ale myślę, że wart uwagi.


"-Doktorze, da mi Pan coś żebym nie musiał robić kupy? Niedobrze mi jak muszę codziennie stać w kolejce
-Mahmud, nie można mieć wszystkiego, takie jest życie ...
- Jakie? Jakie jest?
- Życie ...
- W życiu codziennie tworzy się nowe gówno. "

użytkownik usunięty
woooow

Świetny film, wczoraj ogladalem drugi raz. Jeden z moich ulubionych, a sceny z zolnierzami/partyzantami... (obie strony konfliktu maja takie same rozterki..) Swietny. Taka naiwnosc, dostrzeganie glownie tego co dobre... Kilka ciekawych metafor. Super, w zasadze szkoda pisac cokolwiek i rozkladac na czynniki pierwsze, bo jako calosc swietnie ze soba wspolgra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones