Bryan AdamsI

Bryan Guy Adams

6,6
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryan Adams

pioosenkarz fajny zdarzały mu się beznadziejne utewory ale to każdy tak ma że mu się zdarza, ale ogólnie głos fajny i reasumując - lubię:)

użytkownik usunięty
agawa_2

Szczerze powiedziawszy to lubimy Go chyba nie tylko dlatego, ze ma "fajny" glos albo ze ogolnie jest "fajny"!! Co prawda to prawda, kazdy ma prawo powiedziec wlasne zdanie na Jego temat (tylko, ze tutaj nic konkretnego nie zostalo powiedziane). Ja slucham Bryan'a od wielu lat i mam juz wyrobiona o Nim opinie. Lubie Adams'a za Jego texty. Spiewa o zyciu a nie jak inni "obczaja" jeden temat typu "I Love You" albo "Kiss Me" i sa zadowoleni, spiewajac swoj " wielki hicior" srednio 3min i 45 sek. O zgrozo!! Kiedy Jego sluchasz myslisz: " O ... to mnie dotyczy". I to sie nazywa sztuka!!! Pozdrawiam wszystkich fanow Bryan'a Adams'a!! -Portia-

Masz całkowitą rację. Bryan śpiewa o życiu, ale w inny niż wszyscy sposób. Ja mam jego dwie ulubione piosenki, których jak słucham to faktycznie wydaje mi się że to mnie dotyczy. Teksty ma fajne, głos świetny, wizerunek też. Po prostu jest świetny.Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones