PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818051}

Kosmiczne mistrzostwa

Vratar galaktiki
5,7 1 209
ocen
5,7 10 1 1209
Kosmiczne mistrzostwa
powrót do forum filmu Kosmiczne mistrzostwa

Niby Dobry Ale....

ocenił(a) film na 4

Zachęcony zwiastunem postanowiłem obejrzeć te filmidło.... I niby wszystko jest na swoim miejscu...efekty specjalne częstą są naprawdę na dobrym światowym poziomie ale też często tracą ten ten poziom i są dużo gorszę ( np te plececzko/małpki/robociki... Wyglądają okropnie) ...sama Fabuła też niby ma potencjał ale jakoś tak wszystko po łebkach szybko , rach ciach i już tu wojna tu jakiś złol tu bohater i jakaś w tle historyjka.... wszystko było by nawet do przeżycia i dałbym nawet ze dwie gwiazdki wyżej ale dialogi są koszmarne jak i często zachowanie bohaterów(moja ulubiona scena to ta mega romantyczna scena gdy blondyneczka tryka ze 3 razy z bara naszego bohatera i ni z gruchy mówi że mu sie podoba) główny bohater też strasznie irytujący ale to że postacie irytują tyczy się praktycznie wszystkich postaci .....duży potencjał ale idiodytczna fabuła bardzo słabo/drętwo napisane dialogi

przmemo666

mam podobne odczucia.. czuje rowniez ze cos w tym jest nie tak - z bohaterami - i jak sprawdzilam to sa rosjanie/czy cos w glownej mierze i nalozony chyba dubbing ang i na to lektor ( znalazlam z nim wiec ogladam ) i mysle ze to strasznie psuje wszystko ://

trovhe tez za duzo na siebie narzucili - tu cos, tamto, sramto. mogli troche sie opanowac

ocenił(a) film na 6
przmemo666

No to samo, najbardziej wiarygodna to była ta Anya moim zdaniem. Miała jakieś podstawy do uczucia, obserwowała go całe życie i w ogóle . Miałem jaką nadzieje, że się spikną. No i ten Bella tak jak reszta na 2/10 to jemu bym 4 dał, jakoś dobrze z oczu mu patrzyło. No ale ogólnie ładnie zrobiony pod względem technicznym, miło się oglądało. Jak już chcieli tyle wątków, mogli by podzielić na części. Geneza tego łotra to tak po omacku, stworzył go ale jak co urodzi, ulepił ze śniegu, którym tam rzuca czy jak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones